موارد مرتبط با بطری

نقاط تمایز لاکتیویا...

  • لاکتیویا یک نوشیدنی لبنی جدید از شرکت کاله است که در گروه ماست‌های پروبیوتیک قرار می‌گیرد.
  • ماست نوشیدنی لاکتیویا حاوی باکتری لاکتیگوار® (باکتری فعال پروبیوتیکی) است. باکتری لاکتیگوار® موجود در لاکتیویا، فعالانه به تنظیم سیستم گوارش کمک می‌کند. تأثیر مثبت لاکتیگوار® موجود در لاکتیویا، بر تنظیم گوارش به‌طور علمی ثابت شده است.
  • هر بطری از ماست نوشیدنی لاکتیویا، حاوی میلیاردها باکتری لاکتیگوار® است که می‏توانند طی فرآیند گوارش، به تعداد کافی در روده زنده بمانند و به تنظیم عملکرد دستگاه گوارش به‌صورت طبیعی کمک کنند. لاکتیویا تنها ماست نوشیدنی حاوی باکتری لاکتیگوار® در ایران است.
  • ماست نوشیدنی لاکتیویا محصولی فوق‌العاده خوش‌طعم است.

توصیه های تغذیه سالم...

فیبرهای غذایی را همیشه در رژیم غذایی روزانه‌ خود بگنجانید.

عملکرد فیبر شبیه به یک پلیس راهنمایی و رانندگی است که موجب روان تر شدن حرکت باقی‏مانده‏های غذایی در روده ها می شود. فیبر علاوه بر افزایش حجم و مقدار مدفوع، سبب نرم‌تر شدن آن و در نتیجه عبور راحت تر در سیستم گوارش خواهد شد.‌

در همه حال از استرس دوری کنید، به ویژه هنگام خوردن غذا!

هرگز با عجله و استرس غذا نخورید. هر لقمه را دست کم 20 بار به آرامی بجوید. با این کار به معده فرصت کافی می‏دهید تا برای هضم و جذب مواد مغذی موجود در غذا آماده شود.

فرآورده‌های لبنی پروبیوتیک مصرف کنید.

محصولات لبنی، به ویژه محصولات حاوی بستر پروبیوتیکی، در هضم غذا بسیار موثرند. پروبیوتیک‌ها گونه‏ای از باکتری‌های مفید هستند که موجب بهبود عملکرد سیستم گوارش می‌شوند. لاکتیویا یک نوشیدنی لبنی جدید و خوشمزه از شرکت کاله است که به طور طبیعی عملکرد دستگاه گوارش شما را تنظیم می کند. لاکتیویا تنها فرآورده لبنی‌ حاوی باکتری فعال پروبیوتیکی به نام "لاکتیگوار" است. لاکتیگوار به کار رفته در لاکتیویا تأثیر ویژه ای بر هضم بهتر غذا می‌گذارد. سودمندی فرآورده لبنی لاکتیویا از نظر علمی ثابت شده است‌ و به دلیل وجود لاکتیگوار در این فرآورده، مصرف این محصول در مقایسه با سایر ماست‌ها و نوشیدنی های لبنی، تأثیر بیشتری بر افزایش تعداد دفعات اجابت مزاج و بهبود کیفیت ویژگی های آن، می گذارد. هر روز به همراه ناهار و یا شامتان لاکتیویا را بنوشید و هر روز احساس خوبی داشته باشید.

نوشیدن آب به میزان کافی را در طول روز فراموش نکنید.

مصرف کم آب در طول روز نیز همانند دریافت ناکافی فیبر، موجب کندی محسوس سیستم گوارش می شود‌.

با انجام فعالیت بدنی کافی، سرعت هضم غذا را تنظیم کنید

انجام فعالیت‌های بدنی همچون پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری جریان خون را به سمت ارگان‌های بدن شما و همچنین به ماهیچه‌های سیستم گوارش شما افزایش می دهد. بهتر است هرروز دست¬کم 30 دقیقه ورزش کنید.