درباره محصولات لاکتیویا

لاکتیویا یک نوشیدنی لبنی خوشمزه از شرکت کاله است که به طور طبیعی به تنظیم عملکرد دستگاه گوارش بدن انسان کمک می‏کند.
لاکتیویا تنها محصول لبنی حاوی نوعی باکتری فعال پروبیوتیکی به نام لاکتیگوار® است که به طور فعال در بهبود فرآیند گوارش تأثیر می گذارد و به ویژه برای افراد مبتلا به یبوست مفید است. پژوهش‌های علمی نشان‌‌ می دهند که به خاطر وجود باکتری انحصاری لاکتیگوار® در ماست لاکتیویا، اثر مثبت آن بر روی افزایش تعداد دفعات اجابت مزاج و کیفیت مدفوع، به مراتب بیشتر از ماست‏های معمولی است. مصرف لاکتیویا به عنوان نخستین و تنها محصول لبنی در ایران که حاوی باکتری لاکتیگوار® است، توسط انجمن تغذیه ایران نیز توصیه شده است. لاکتیویا را هرروز به همراه ناهار یا شامتان بنوشید و هرروز احساس خوبی داشته باشید. مصرف روزانه لاکتیویا حاوی لاکتیگوار® به بهبود عملکرد روده‏ها و تنظیم دستگاه گوارش کمک می‏کند.

در حقیقت لاکتیویا به عنوان بخشی از رژیم غذایی متعادل و شیوه زندگی سالم، برای تمام اعضای خانواده مناسب و ایمن بوده و محصولی مناسب برای همه کسانی است که می‌خواهند به تنظیم دستگاه گوارش خود کمک کنند یا از طعم یک ماست یا نوشیدنی خوش طعم لذت ببرند. از آنجا که لاکتیویا یک محصول لبنی است، هر شخصی که نسبت به شیر آلرژی یا عدم تحمل لاکتوز دارد، بهتر است پیش از مصرف لاکتیویا با پزشک معالج خود مشورت کند. لازم به ذکر است که لاکتیویا صرفاً یک محصول غذایی است و خواص درمانی و دارویی ندارد. از این رو، این محصول جایگزین داروها و روش‏های درمانی نیست و همان‌طور که مطالعات علمی نیز اثبات کرده، می‏تواند به صورت طبیعی به تنظیم عملکرد دستگاه گوارش کمک کند.

بررسی محصول

به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید

به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید

نوشیدنی لاکتیویا

 • Protein

  پروتئين( / proʊˌtiːnz / یا /proʊti.ɨnz/ ) می باشد مولکول های زیستی بزرگ، یا مولکولهای، متشکل از یک یا طولانی تر از باقی مانده های زنجیره اسید آمینه .

 • Carbs

  کربوهیدرات‌ها یکی از نوع اصلی از مواد مغذی می باشد. آنها مهمترین منبع انرژی برای بدن شما می باشد. دستگاه گوارش شما کربوهیدرات تغییر به گلوکز (قند خون) . بدن شما این قند برای سلول ها، بافت ها و اندام خود را با استفاده از انرژی برای

 • Na

  سدیمیک عنصر شیمیایی با نماد Na و عدد اتمی 11. این است نرم ، سفید نقره ای ، فلز بسیار واکنش پذیر است و یک عضو از فلزات قلیایی است . تنها ایزوتوپ پایدار آن است < SUP > ²³ سدیم

 • Ca

  کلسیم کلسیم عنصر شیمیایی با نماد Ca و عدد اتمی است 20. کلسیم خاکستری فلز قلیایی خاکی، نرم، عنصر پنجم - ترین - فراوان توسط توده در پوسته زمین است.

 • P

  فسفر فسفر یک عنصر شیمیایی با نماد P و عدد اتمی 15. به عنوان یک عنصر است ، فسفر در دو شکل به رنگ سفید و قرمز عمده فسفر فسفر ، اما به علت واکنش پذیری بالا، فسفر هرگز بصورت عنصر آزاد بر روی زمین یافت وجود دارد.

 • K

  پتاسیم پتاسیم یکی از عناصر شیمیایی با نماد K و عدد اتمی 19. پتاسیم عنصری است فلزی نرم به رنگ سفید مایل به نقره ای قلیایی است که به سرعت در هوا اکسید میشود و بسیار واکنش پذیر است با آب ، تولید است ...

 • B1

  ویتامین B1 تیامین ، تیامین یا ویتامین B 1 را ، به نام را به عنوان " thio - ویتامین " یک ویتامین B کمپلکس است. برای اولین بار اثرات مضر عصبی در رژیم غذایی حاضر اگر نه به نام aneurin ، آن را در نهایت نام ژنریک توصیف ویتامین B1 اختصاص داده بود

 • B2

  ویتامین B2 ریبوفلاوین بخشی از گروه ویتامین B است. این جزء اصلی از FAD عنوان کوفاکتور و فمن و به عنوان مثل مورد نیاز برای انواع flavoprotein واکنش آنزیم از جمله فعال شدن ویتامین ها دیگر است.

میزان و طریقه مصرف

در حقیقت لاکتیویا به عنوان بخشی از رژیم غذایی متعادل و شیوه زندگی سالم، برای تمام اعضای خانواده مناسب و ایمن بوده و محصولی مناسب برای همه کسانی است که می‌خواهند به تنظیم دستگاه گوارش خود به صورت کاملاً طبیعی کمک کنند یا از طعم یک ماست یا نوشیدنی خوش طعم لذت ببرند.

بر اساس آزمایش‌های بالینی انجام شده این محصول را باید به صورت روزانه مصرف کرد. عموماً تشخیص همه‌ پژوهشگران بر این بوده که از آنجایی که لاکتیویا یک محصول طبیعی است و برای ترکیب و تعامل با محیط داخلی روده نیاز به زمان کافی دارد، باید دست کم به مدت دو هفته و هرروز از این فرآورده‌ پروبیوتیک استفاده کرد تا شاهد اثربخشی آن در تنظیم عملکرد دستگاه گوارش بود. توصيه می‌شود لاكتيويا دست کم ۱۰۰ گرم در هرروز و به مدت ۱۴ روز مصرف شود. طبق مطالعات بالينى انجام شده بر محصولات لبنى حاوى لاکتیگوار® می‌توان لاكتيويا را در هرزمانی از روز مصرف كرد؛ اما بهترين زمان براى مصرف اين محصول، همراه وعده‌های اصلى يا پس از صرف غذا (با معده پر) است.

از آنجا که لاکتیویا یک محصول لبنی است، هر شخصی که نسبت به شیر آلرژی یا عدم تحمل لاکتوز دارد، بهتر است پیش از مصرف لاکتیویا با پزشک معالج خود مشورت کند. شایان توجه است که ماست نوشیدنی لاکتیویا، یک محصول غذایی است و خواص درمانی یا دارویی برای بیماری‌ها و ناراحتی‌های پزشکی ندارد. از این رو، در صورت داشتن هرگونه ناراحتی در رابطه با دستگاه گوارش خود، با یک پزشک متخصص مشورت کنید.